Medytacja jest materiałem uzupełniającym do warsztatu "Miłość to zależy...", ale absolutnie skorzystasz też z niej, nawet jeśli nie brałeś udziału w tym warsztacie

Miłość, to zależy... warsztat psychologii tantrycznej ONLINE Link do rejestracji i więcej informacji znajdziesz tutaj: 

Miłość, to zależy...

Wielkanocna Medytacja z Przestrzenią Wszystkich Możliwości - Hiranyagarbha हिरण्यगर्भ - kosmiczne jajo percepcji..

Mam dla Ciebie propozycję wizualizacji niezwykłej. Wizualizacji, która pomaga przekraczać własne wewnętrzne ograniczenia i sięgnąć poza nie - do Przestrzeni Wszystkich Możliwości. 
W wizualizacji tej rzecz jasna posłużymy się najlepszymi narzędziami kreacji, czyli: intencją, koncentracją i wolą.

Poprzez ruch Twojej osobistej woli, powodujesz podążanie energii wszechświata za Twoją intencją. To główna lekcja, którą masz do opanowania w ziemskiej szkole życia.

Nadejście wiosny to czas przebudzenia. Matka Ziemia jest brzemienna i za chwilę zrodzi cały świat przyrody do nowego życia, do nowego cyklu. Symbolem tego nowego cyklu i nowego życia było - jajo - zdobione symbolami słońca, szczęścia, bogactwa i pomyślności. W tej medytacji pokażę Ci Złote JAJO PERCEPCJI

Hiranyagarbha हिरण्यगर्भ - dosłownie "złote jajo" - kosmiczne jajo percepcji..

Powołanie, czyli zadanie życiowe, a egzotyczniej Dharma

Postawiliście przede mną trudne wyzwanie, ale na specjalne życzenie porozmawiamy sobie o Dharmie, czyli o sposobach odnajdywania celu i sensu w życiorysie.

Posiadasz w sobie wewnętrzną siłę, która próbuje naprowadzić Cię na Twoje życiowe zadanie. Chodzi o to, co masz do osiągnięcia w trakcie swojego życia. Pierwszy krok do biegłości należy zatem wykonać do wewnątrz - należy poznać swoją prawdziwą naturę i odzyskać kontakt z wrodzoną siłą. Precyzyjne jej zrozumienie powoli Ci obrać właściwą ścieżkę kariery i uporządkować swoje życie.
Nigdy nie jest za późno, aby ten proces rozpocząć.

Ukryta siła. Leonardo da Vinci


Cykl "Wieczory z Medytacją" to medytacje prowadzone - czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem - dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania - ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość - powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

Dla tych, którzy nie będą mogli fizycznie z nami uczestniczyć w medytacji Kupałowej 

Zapraszam Was na Medytację Miłości w Letnie Przesilenie. Tym bardziej, że będzie to podczas nowiu Księżyca połączonego z obrączkowym zaćmieniem Słońca. Co oznacza, że to, co zasiejemy podczas tego nowiu, będzie miało długotrwałe i bardzo silne konsekwencje.

 

Podczas tej medytacji zasiejemy programy głębokiej tkankowej regeneracji w komórkowej pamięci naszych ciał.

To mój prezent dla Was i dla Widzów Projektu Moje 90 dni.
Z czułością <3
M.

 

Dzisiaj podobno jest jeden z najszczęśliwszych i najbardziej pomyślnych dni w roku. Twierdzą tak źródła słowiańskie i tybetańskie, do których mam dostęp.
Dziś modlitwy i medytacje, błogosławieństwa będą działać o wiele mocniej.
Z tej okazji udostępniłam jedną z ciekawszych medytacji, które od wielu lat mam w repertuarze - medytację z Pokojem Odpowiedzi

To bardzo prosta technika pracy ze świadomością, w której tworzy się przestrzeń pokoju - łatwego do wyobrażenia dla każdego.
Pokój ten jest przestrzenią zaprogramowaną tak, by w ciągu maksymalnie 36 godzin udzielać odpowiedzi na zadane w nim pytanie lub ( i jest to bardzo ciekawe zjawisko) dzieją się rzeczy, umożliwiające uzyskanie odpowiedzi.
Dzięki tej technice możesz wzmocnić i wprowadzić w życie pożądaną rzeczywistość, komunikując się z podświadomym i nieświadomym poziomem Twojego umysłu.

Kalendarz tybetański. Zalecenia na 26 kwietnia 2020 r
Niedziela, księżycowy władca Jowisza.
3 miesiąc księżycowy, 3 dzień księżycowy Smoka.
„DZIEŃ DOBRYCH WYDARZEŃ” - bardzo przychylnie!

W tym okresie zaleca się czerpanie jak największej radości z życia i czerpanie różnych przyjemności - jest to konieczne, aby zwrócić uwagę Duchów Dobrobytu i przyciągnąć Szczęście do swojego życia.

W języku tybetańskim dzień ten nazywa się „Legpa Jedzom” („Zebrano osiem błogosławieństw”), a mianowicie: brak choroby, władzy, chwały, bogactwa i możliwości (siddhi) w czterech rodzajach aktywności (uspokajanie, rozwijanie, przytłaczanie i niszczenie).

Wszelkie ważne przedsięwzięcia są w tym dniu wyjątkowo korzystne.