Lista dumności i wdzięczności - ćwiczenie na pomyślność w Nowym Roku

Miłość jest źródłem energii w Duszy, a Twoja pomyślność i dobry los, zależą od tego ile energii w Twojej Duszy jest, czyli ile Miłości jesteś w stanie utrzymać.

Nie składam Ci życzeń noworocznych, tylko proponuję ćwiczenie, które zapewnia pomyślność w Nowym Roku, właśnie przez proste zwiększanie ilości energii Miłości w Duszy.

Lista dumności i wdzięczności

W krótkim (albo długim) podsumowaniu minionego roku, proszę wypisz

- z jakich powodów jesteś dumna/dumny z siebie - I bardzo serdecznie siebie pochwal!
- na drugą nóżkę wypisz to, za co jesteś wdzięczna/wdzięczny - Ludziom, wszechświatowi, Bogu - Bogini - za wszystko, co Tobie sprzyjało i wydarzyło się pomyślnie.
Na koniec podziękuj za swoje istnienie swojemu Rodowi, swoim Rodzicom i wymiarowi Boskiemu

I poczuj swoją gwiezdną świadomość,
że jesteś dzieckiem Kosmosu
jesteś we właściwym miejscu
i we właściwym czasie,
a Twoja moc
właśnie się budzi

Z Miłością
Monika

Szczodre Gody - Zimowe przesilenie - Święto Stania Słońca

Zbliża się data zimnego Stania Słońca – to będzie w nocy z 21 na 22 grudnia. 19-24 grudnia – zimowego Stania Słońca – to najbardziej magiczne dni w roku. Trzy dni do daty stania słońca i trzy dni po, uważane są jako jedne z najbardziej magicznych. Przez kilka dni do 21-22 grudnia na Ziemię schodzą bardzo mocne potoki energii, dzięki którym mogą zachodzić silne zmiany w świadomości. Wszyscy wiedzą, że 21 i 22 grudnia to najkrótsze dni w roku, a noc z 21 na 22 grudnia – przeciwnie, najdłuższa. Nasi przodkowie w te dni zaznaczali święto KOLĘDY, zaznaczali następny obrót koła roku, radowali się powrotem siły. To najlepszy czas, kiedy można i trzeba analizować swoje osiągnięcia w ciągu mijającego roku, pozbywać się starego, niepotrzebnego, transformować energię – w okresie od 19 po 24 grudnia sam Wszechświat pomaga każdemu na tej drodze! Właśnie teraz nastaje najbardziej sprzyjający czas do tego, żeby zmienić swój los, odrzuciwszy wszystko niepotrzebne i dawszy początek nowemu! Ale najciekawsze i magiczne jest to, że właśnie w tym czasie trzeba zagadywać [wypowiadać] życzenia, planować sprawy i cele na przyszły rok! Mało kto wie, że w nowy rok energie już nie są tak silne, jak w te dni.

Przesilenie jest w naszych czasach wyjątkowym momentem mocy.
Tworzy się prawdziwy portal do zasiewania marzeń...

Niech Wam się Błogo- DARZY na ścieżkach Żyć Waszych!

Karmiczne konsekwencje popełnionych czynów zwiększają się niezliczoną ilość razy!
W astrologii tybetańskiej uważa się, że w dniu przesilenia zimowego niebiańska i ziemska brama zostaje otwarta. A potem Savdak-Mistrz Roku wraz z całą swoją świtą odwraca się plecami do Słońca i idzie w Przeszłość, na Zachód. Zastępuje go Nowy Mistrz Roku wraz ze swoją świtą Savdakov-Menedżerów odrębnych okresów i kierunków przestrzennych.
Od czasów starożytnych w prawie wszystkich kulturach świata pierwsze dwanaście dni po przesileniu zimowym miało szczególne święte znaczenie. Kapłani bardzo uważnie obserwowali zjawiska przyrody i wydarzenia zachodzące w te święte dni. Ponieważ uważa się, że pierwszy z tych 12 dni pokazuje i, co najważniejsze, tworzy te wydarzenia, które będą miały miejsce z Człowiekiem w pierwszym miesiącu po przesileniu zimowym. Tych. wydarzenia, które przydarzyły nam się 22 grudnia, jak w Zwierciadle Czasu, pokazują nam, jak będą wyglądały dla nas kolejne 30 dni itp. Każdemu z tych 12 świętych dni odpowiada miesiąc. Tak więc 22-23-24 grudnia Pan Czasu Kalaczakra za pomocą różnych obrazów i znaków odbija dla nas w swoim Zwierciadle to, co stanie się z nami zimą. Kolejne trzy dni: 25-26-27 grudnia - pokażą nam wydarzenia nadchodzącej wiosny. 28-29-30 grudnia - nastąpią sytuacje, które czekają nas latem. A 31 grudnia, 1 i 2 stycznia będziemy mogli przewidzieć, jaka będzie dla nas następna jesień. Znając tę ​​formułę, że 12 świętych dni to 12 miesięcy w roku, możemy nie tylko przewidywać przyszłe wydarzenia, ale także je kształtować. W dzisiejszych czasach możemy dosłownie tworzyć lub zmieniać nasz Czas Przyszły. Dlatego tradycyjnie 12 świętych dni po przesileniu zimowym poświęcono różnym czynnościom rytualnym. „To, co się dzieje, pojawia się”. Dobre czyny będą dla nas Dobrym Czasem. Niedobre działania stworzą Niedobry Czas, złe okresy i wydarzenia w naszym życiu. Prawo Karmy gwarantuje Absolutną sprawiedliwość w tej sprawie.

Więcej o święcie i magicznych dniach zimowego Słońca Stania Święto Stania Słońca - Szczodre Gody

Jak świętować najlepiej ZIMOWE SŁOŃCASTANIE - świętowanie

A jak niekoniecznie PRAWDZIWE ŚWIĘTO - TO MIŁOŚĆ

Dorzucam jeszcze jedną opcję - Rytuał Przesileniowy Rytuał zimowego przesilenia

Czas zimowego Słońca Stania, Szczodre Gody poprzedzał czas oczyszczania, w chrześcijaństwie nazywany jest Adwentem (łac. adventus – przyjście), a w tradycji słowiańskiej Karaczun

Wizyta w projekcie Moje 90 dni Mariusza Budrowskiego

Z Moniką porozmawiamy o oczyszczeniu naszych emocji i energii w 5 wymiarach tak abyśmy mogli kreować i osiągać szczęście na wielu płaszczyznach. Monika Burzyńska jest lekarzem medycyny. Od 20 lat pracuje z technikami wizualizacji i programowania umysłu. Jej domeną są archetypy, symbole, marzenia senne. Od 15 lat zajmuje się badaniem starożytnych futharków runicznych, jako jednych z najbardziej efektywnych języków programowania świadomości. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę wedyjską, Tantrę, ezoterykę taoistyczną, Tradycyjną Medycynę Chińską, jak również współczesną psychologię kliniczną i medycynę akademicką.

"Porozmawiamy o tym, jak poprzednie związki wpływają na na obecną i przyszłą relację lub jej brak.
O “miejscu parkingowym” dla partnera w naszej aurze.
O odcinaniu wpływów byłych partnerów i o odzyskiwaniu duszy.
O blokadach energoinformacyjncyh na poziomie każdej z czakr i jak to determinuje przebieg relacji, czyli trochę o retraumatyzacji.
O tym w jaki sposób partner jest naszym lustrem.
O tym, jak ilość energii przesądza o jakości relacji.
Jakie są rodzaje relacji z punktu widzenia psychologii tantrycznej.

 

marzenia się spełniają

Zapraszam Cię na Ceremonię Spełnienia Marzeń w 2020

 
Co Ciebie czeka?
- klarowne dookreślenie planu swoich życzeń
- usuwanie przestarzałych i niedziałających schematów myślowych
- dotarcie do tych części Ciebie, które Cię sabotują i blokują realizację Twoich marzeń
- magiczno-psychologiczny proces pracy z lękiem - puszczaniem - pozwalaniem - i przyjmowaniem
- rytuał aktywizujący proces realizacji marzeń

Przyszłość to obraz, który malujesz swoimi marzeniami

spotykamy się w poniedziałek (06.01 godz.11.00)

ul. Nowolipie 17B/99 Klatka I
Warsaw, Poland 00-150,

https://www.facebook.com/manaterapiadzwiekiem/

Warsztat odbędzie się w godzinach 11:00-18:00 

Pierwszą część Ceremonii poprowadzi Monika Burzyńska,
a drugą - Taniec Czakr dr Mateusz Wiszniewski

Ceremonia Spełniania Marzeń-Taniec Czakr.

 
Aby marzenia sie zrealizowaly trzeba sie skupic na intencji I odpowiednio wzmocnic energie.

Czakry są podstawową matrycą energetyczną na podstawie, której kreujemy swoje życie.
W czakrach jest zapisany nasz potencjał jak i ograniczenia, bagaż przeszłości i szanse na przyszłość.
W czasie ceremonii Taniec Czakr, tworzymy „Świętą Przestrzeń”, w której odbywamy podróż poprzez czakry, skupiając się na uwalnianiu blokad i wyzwalaniu potencjału.
Wzywamy swoich przewodników i sprzymierzeńców z prośbą o pomoc w uzdrawianiu i realizacji marzeń. Taniec Czakr jest skuteczną praktyką uwalniania blokad i podnoszenia wibracji i poziomu energii.
Wspiera też wysyłanie intencji w celu realizacji swoich marzeń.
W drugiej części warsztatu jest sesja relaksacji przy dźwiękach bębna, grzechotek, mis, fletów i kamertonów. Na koniec rysujemy mandale w intencji spełnienia swoich marzeń.